Юридична допомога для Вашого бізнесу

(044) 469 00 10,   (050) 440 40 64

Ми в соц. мережах: Юстком у Facebook Юстком у Google+ Юстком у Twitter

Отримання ліцензій

отримання ліцензій

Отримання ліцензій - один з основних напрямків діяльності Юсткому. На нашому сайті Ви знайдете вичерпну інформацію щодо отримання ліцензії на Ваш вид діяльності, умови ліцензування, перелік документів та бланки заяв - інформація доступна для перегляду усім відвідувачам!

Якщо Ви не впевнені, чи необхідно Вам отримувати ліцензію, радимо переглянути статтю "Види діяльності, що підлягають ліцензуванню"

Ліцензії, отримання яких ми гарантуємо в найкоротший термін:

Непрофільні ліцензії

Ліцензії, які не є профільними для нашої компанії, але ми будемо раді допомогти Вам з їх отриманням:

Можливість та деталі отримання ліцензій, відсутніх у цьому списку, запитуйте у наших юристів по телефону, або за допомогою електронної пошти, - Ви можете розраховувати на вигідні умови та низьку вартість наших послуг

Компанія "Юстком" є фахівцем на ринку юридичних послуг з питань ліцензування господарської діяльності, отримання дозволів, сертифікації товарів та послуг. Ми допоможемо отримати дозвільні документи на Ваш вид діяльності без зайвого клопоту з Вашої сторони.

Наші переваги:

  • Гарантоване отримання - завдяки досвіду наших співробітників та довготривалій співпраці з органами державної влади
  • Оперативність - усі документи опрацьовуються ще в день отримання від замовника, та подаються відповідним державним установам у найближчий призначений для цього день, без відмов та уточнення недоліків
  • Мінімальне втручання клієнтів - дозволить Вам зосередитись на виконанні завдань Вашого бізнесу
  • Конкуренті, реальні ціни - ми не хизуємося найнижчими цінами на ринку, але ви отримуєте реальну, кінцеву вартість наших послуг.