Юридична допомога для Вашого бізнесу

(044) 469 00 10,   (050) 440 40 64

Ми в соц. мережах: Юстком у Facebook Юстком у Google+ Юстком у Twitter

Ліцензія на роздрібну торгівлю ветеринарними препаратами

Ліцензування цього виду діяльності відмінено. Зміни до законодавства набрали чинності 26 чернвя 2015 року

Господарська діяльність з роздрібної торгівлі ветеринарними препаратами потребує обов'язкового ліцензування.

Компанія "Юстком" - Ваш надійний помічник в отриманні ліцензії на роздрібну торгівлю ветеринарними препаратами. Ми гарантовано отримаємо для Вас дану ліцензію "під ключ". Допоможемо підготувати необхідні документи для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю ветеринарними препаратами. Звертайтеся, ми отримаємо для Вас ліцензію на роздрібну торгівлю ветеринарними препаратами в стислі строки! Наш девіз: швидко, якісно, надійно!

Ветеринарні медикаменти, препарати - це фармацевтична продукція: біологічні, рослинні, хімічні, хіміко-фармацевтичні, гомеопатичні та інші лікарські засоби, призначені для тварин та які реалізуються через заклади ветеринарної медицини (аптеки, аптечні пункти та аптечні кіоски).

Ліцензія на роздрібну торгівлю ветеринарними препаратами. Необхідні документи для отримання

Суб’єкт господарської діяльності, який бажає отримати такий документ як ліцензія на роздрібну торгівлю ветеринарними препаратами, повинен подати такий пакет документів:

 • виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • відомості за підписом заявника, які містять інформацію про наявність МТБ, матеріально-технічної бази;
 • відомості про освітній та кваліфікаційний рівень працівників, необхідний для провадження даного виду господарської діяльності;
 • штатний розклад;
 • посадові інструкції;
 • перелік вимірювальних засобів використовуваних в аптечному складі;
 • дозвіл СЕС;
 • дозвіл МНС.

Отримання ліцензії на роздрібну торгівлю ветеринарними препаратами. Вартість послуги та терміни:

Вартість наших послуг складає 3500 грн . Ми працюємо без додаткових та прихованих платежів;

Додатково сплачується державне мито : 1147 грн ;

Термін виконання послуги складає : 25 днів .

До послуги відкриття ветеренарної аптеки входить:

 • Надання консультацій відносно вимог до ліцензіата та документів.
 • Підготовка необхідних документів/відомостей;
 • Представництво інтересів замовника в органах державної влади на всіх етапах отримання ліцензії;
 • Отримання та відправка ліцензії клієнту.
 • Гарантія повної компенсації при форс-мажорі.

При отриманні ліцензії на роздрібну торгівлю ветеринарними препаратами присутність клієнта не обов'язкова. Ми все зробимо за Вас та допоможемо позбутися зайвого бюрократичного клопоту!

Вимоги до суб’єктів роздрібної торгівлі ветеринарними препаратами

Роздрібна торгівля ветеринарними медикаментами і препаратами здійснюється закладами ветеринарної медицини, до яких належать аптеки ветеринарної медицини, аптечні пункти та аптечні кіоски. Аптеки ветеринарної медицини можуть бути з правом виготовлення готових лікарських форм та реалізації ветеринарних медикаментів та препаратів та з реалізації ветеринарних медикаментів та препаратів.

На фасаді ветеринарної аптеки повинна розміщуватися вивіска із зазначенням повної назви суб'єкта господарювання. Біля входу в приміщення на видному місці розміщується інформація про режим роботи, який встановлюється суб'єктом господарської діяльності за погодженням з місцевими органами державної влади.

Технологічною вимогою з роздрібної торгівлі ветеринарними препаратами є те, що аптека з реалізації ветеринарних медикаментів і препаратів повинна мати загальну площу основних і допоміжних приміщень не менше 30 м кв., крім приміщень для виготовлення готових ветеринарних лікарських форм. Вона повинна знаходитися в ізольованому приміщенні та мати окремий вхід, мати зал для обслуговування населення, матеріальні кімнати, які обладнуються спеціальними меблями, які можна використовувати для зберігання ветеринарних препаратів, кімнату для персоналу, що обладнується холодильником, меблями для організації вживання їжі та відпочинку працівників.

Суб'єкт господарювання повинен забезпечити персонал аптеки спеціальним одягом, який видається працівникам аптеки відповідно до діючих санітарних норм. Заміна цього одягу проводиться не рідше двох разів на тиждень.

Всі ветеринарні медикаменти та препарати, які реалізуються в закладі ветеринарної медицини, повинні мати реєстраційне посвідчення та настанови для споживачів.

Відповідно до чинного законодавства України, ветеринарна аптека здійснює роздрібну торгівлю ветеринарними медикаментами та препаратами, які зареєстровані і внесені до Державної реєстраційної книги ветеринарних препаратів та відповідають вимогам та стандартам якості. Суворо заборонена реалізація ветеринарних медикаментів та препаратів, які містять отруйні та сильнодіючі речовини, а також імунобіологічних препаратів проти хвороб, які є спільними як для тварин, так і для людей, без рецепта спеціаліста ветеринарної медицини.

Власник закладу ветеринарної медицини забезпечує приміщення необхідними охоронними та протипожежними засобами.

Порядок отримання ліцензії на роздрібну торгівлю ветеринарними препаратами

Заява про видачу такого документа як ліцензія на роздрібну торгівлю ветеринарними засобами та додані до неї документи приймаються за описом, копія якого видається заявнику.

Якщо заява підписана або подана особою, яка не має на це повноважень, або документи, що додаються до заяви, оформлені з порушенням встановлених чинним законодавством вимог, така заява може бути залишена без розгляду, про що письмово повідомляється заявник.

Після усунення причин, які стали підставою для залишення заяви без розгляду, заява про видачу ліцензії може бути подано суб’єктом господарювання повторно.

Загальний термін для прийняття рішення про видачу ліцензії складає десять робочих днів з дати надходження заяви. Після розгляду заяви та прийняття рішення про видачу або про відмову у видачі ліцензії Головне управління ветеринарної медицини в Київській області протягом трьох робочих днів з дати прийняття відповідного рішення письмово повідомляє про це заявника.

Підставами для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії на роздрібну торгівлю ветеринарними препаратами є недостовірність даних у документах, поданих заявником, для отримання ліцензії чи невідповідність заявника, згідно з поданими документами, ліцензійним умовам, встановленим для виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про видачу ліцензії.

Рішення про відмову у видачі ліцензії може бути оскаржено заявником в судовому порядку.

Анулювання ліцензії на роздрібну торгівлю ветеринарними препаратами

Ліцензія на роздрібну торгівлю ветеринарними препаратами підлягає анулюванню, якщо є акт про повторне порушення заявником Ліцензійних умов, про виявлення недостовірних відомостей в документах, які подавалися суб'єктом господарювання для одержання ліцензії, про встановлення факту передачі ліцензії або її копії іншій юридичній або фізичній особі для провадження даного виду господарської діяльності.

Також ліцензія підлягає анулюванню , якщо суб’єкт господарювання невчасно подав інформацію про зміну даних, зазначених у документах, що додавалися до заяви про видачу ліцензії. Підставою для анулювання ліцензії на роздрібну торгівлю ветеринарними препаратами є рішення про скасування державної реєстрації суб'єкта господарювання.

Рішення про анулювання ліцензії га роздрібну торгівлю ветеринарними препаратами приймається органом ліцензування протягом десяти робочих днів з дати встановлення підстав для анулювання ліцензії і вручається (надсилається листом) ліцензіату із зазначенням підстав для анулювання не пізніше трьох робочих днів з дати його прийняття.

Дане рішення реєструється в журналі обліку, а підстава, дата і номер цього рішення заносяться до ліцензійного реєстру не пізніше наступного робочого дня після набрання чинності рішенням про анулювання ліцензії, та в установленому порядку відомості надаються до єдиного ліцензійного реєстру.

Рішення про анулювання ліцензії на роздрібну торгівлю ветеринарними препаратами набирає чинності через десять днів з дня його прийняття.

Звертайтеся, співробітники компанії "Юстком" надійно отримають для Вас ліцензію на роздрібну торгівлю ветеринарними препаратами в короткі строки! Ми зробимо все, щоб надати послугу швидко та якісно!