Ліцензування ветеринарної практики. Отримання ліцензії на ветеринарну практику.
Ветеринарна практика - вид діяльності по здійсненню профілактичної, діагностичної, оздоровчої та лікувальної роботи в тваринництві. Для заняття цим видом бізнесу суб'єкт підприємництва зобов'язаний отримати ліцензію.
Ліцензування ветеринарної діяльності здійснює Державна ветеринарна і фітослужба України.
Компанія "ЮСТКОМ" допоможе отримати ветеринарну ліцензію і візьме на себе паперову тяганину і відвідування державних органів, що займаються видачею ліцензії.
Послуга надається для всіх регіонів України - 6000 грн.
- додатково сплачується: 1853 грн - офіційний платіж;
- термін отримання: 20 днів ;
- гарантія: 100%;
Ліцензія на ветеринарну практику: необхідні документи
Отримання ліцензії на ветеринарну практику передбачає, що юридична особа або фізична особа-підприємець подає до органу ліцензування наступний пакет документів:
- копія виписки з ЄДР;
- копія договору оренди;
- відомості про наявність матеріально-технічної бази;
- відомості про наявність фахівців, що мають освітній і кваліфікаційний рівень, необхідний для здійснення ветеринарної діяльності;
- завірені копії дипломів або інших документів, які підтверджують кваліфікаційний рівень спеціаліста, необхідний для ветеринарної практики;
- копія паспорта керівника суб'єкта або ФОП якому видаватиметься ліцензія;
- довіреність на ім'я нашого співробітника.
Якщо у суб'єкта господарювання відбулися зміни даних, які вказані в документах, то необхідно протягом місяця надати відповідні підтвердження в орган ліцензування.
Ліцензіат зобов'язаний протягом терміну дії ліцензії зберігати всі документи, які він подавав для отримання цієї ліцензії. Весь пакет документів, який подається для отримання ліцензії, повинен мати достовірні дані. В іншому випадку орган ліцензування може відмовити у видачі документа.
У наші послуги входять:
- Формування пакету документів
- Підготовка відомостей про наявність матеріально - технічної бази
- Юридична підтримка в органі ліцензування
- Передача і отримання документів у зручний для замовника спосіб
Ми гарантуємо, що ліцензія на ветеренарну практику буде отримана в найкоротші терміни!
Ліцензування ветеринарної діяльності: основні вимоги
Для того, щоб відкрити ветеринарну клініку, суб'єкт підприємництва зобов'язаний виконати певні умови. Якщо говорити про організаційні вимоги, то варто відзначити, що до них відносяться такі:
- ліцензіат повинен мати у власності або ж орендувати адміністративне приміщення;
- матеріально-технічну базу;
- штатну чисельність спеціалістів сфері ветеринарної медицини;
- нормативно-технічну базу і документацію.
Приміщення, де буде здійснюватися ветеринарна практика, має складатися з кількох кабінетів, серед яких повинен бути маніпуляційний кабінет, реєстратура, інвентарна кімната, ізолятор, рентген-кабінет, кімната для зберігання медикаментів, кабінет спеціалістів.
До технологічних умов можна віднести рівень приміщень, де проводиться ветеринарна практика. За матеріально-технічному обладнанню приміщення можна поділити на ветеринарні клініки, амбулаторії ветеринарної медицини, пункти ветеринарної медицини.
Клініка ветеринарної медицини - це приміщення, де стаціонарно або амбулаторно надаються послуги з профілактики, лікування тварин і проведення клінічних досліджень.
Амбулаторія ветеринарної медицини відрізняється тим, що тут проводять лікувально-профілактичні дії щодо тварин.
Пункти ветеринарної медицини надають допомогу в лікуванні тварин з виїздом до конкретних господарствам різного права власності.
Кадрові умови отримання ліцензії на ветеринарну практику припускають, що фізична особа-підприємець має бути фахівцем ветеринарної медицини, а юридична особа повинна мати в своєму складі фахівців відповідної кваліфікації.
Фахівці ветеринарної медицини зобов'язані займатися підвищенням своєї кваліфікації не рідше одного разу на п'ять років. Документом, що підтверджує проходження курсів підвищення кваліфікації, є свідоцтво, видане відповідним навчальним закладом.
Ліцензіат повинен мати посадові інструкції для спеціалістів ветеринарної медицини, які безпосередньо пов'язані із здійсненням господарської діяльності з ветеринарної практики.
Ліцензія на ветеринарну діяльність: порядок розгляду документів
Орган ліцензування повинен розглянути заяву про видачу ліцензії та доповнень до нього на протязі десяти робочих днів. У разі, якщо заява і доповнення до нього підписані особою, що не мають відповідних повноважень, або документи оформлені з порушенням умов, затверджених законом, така заява може залишитися без розгляду, про що суб'єкта повідомляє орган ліцензування у письмовій формі. Ліцензіат може усунути причини, які послужили відмовою в розгляді документів, і повторно подати нову заяву.
У разі позитивного рішення про видачу ліцензії суб'єкт повинен сплатити державне мито на протязі 30 календарних днів. Якщо він не вносить плату в зазначений термін, орган ліцензування може скасувати рішення про видачу ліцензії.
Протягом трьох робочих днів з моменту надання документа, що підтверджує оплату за ліцензію, орган ліцензування оформлює і видає готовий документ заявнику.
Відмова у видачі ліцензії на ветеринарну практику може бути отримана в таких випадках:
- недостовірність відомостей, наданих заявником, для отримання ліцензії. У цьому випадку нова заява можна подати не раніше, ніж через три місяці з моменту отримання відмови;
- невідповідність діяльності заявника ліцензійним умовам. Після усунення причин, що стали підставою для відмови, заявник може повторно подати новий пакет документів.
Якщо суб'єкт господарської діяльності не згоден з відмовою у видачі ліцензії, він може оскаржити його в судовому порядку.
Ветеринарна ліцензія повинна бути переоформлена в разі зміни найменування підприємства, або прізвища, ім'я, по батькові фізичної особи-підприємця, місцезнаходження юридичної особи або проживання фізичної особи-підприємця.
Ліцензіат зобов'язаний протягом десяти ній з моменту змін подати документи і заяву про переоформлення ліцензії. Також до заяви додається оригінал ліцензії на ветеринарну практику.
Переоформлення ліцензії відбувається на протязі трьох робочих днів з моменту отримання органом ліцензування відповідних документів. Строк дії переоформленої ліцензії не може перевищувати строку дії основної ліцензії. Якщо ліцензію своєчасно не переоформити в термін, то вона вважається недійсною.
Втрата ліцензії є підставою для видачі її дубліката. Для цього необхідно звернутися до органу ліцензування із заявою про видачу дубліката ліцензії. До заяви додається документ, що підтверджує внесення плати за дублікат.
Причини ануляції ліцензії на ветеринарну практику
Ліцензія на ветеринарну діяльність підлягає ануляції в таких правомірних випадках:
- Добровільне рішення ліцензіата;
- Скасування державної реєстрації суб'єкта підприємництва;
- Смерть підприємця;
- Неможливість ліцензіата виконувати ліцензійні умови.
Якщо говорити про неправомірні випадки, які стають підставою для анулювання ветеринарної ліцензії, то до них варто віднести такі, як:
- Встановлення факту передачі ліцензії або її копії іншій юридичній особі або фізичній особі-підприємцю для ведення господарської діяльності;
- Встановлення факту недостовірних відомостей у документах, поданих для отримання ліцензії на ветпрактикою;
- Встановлення факту несвоєчасного подання заяви про переоформлення ліцензії у зв'язку із змінами;
- Невиконання ліцензіатом розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов;
- Відмова ліцензіата від перевірки, яку проводить орган ліцензування.
Державний орган протягом десяти днів з моменту встановлення причин для анулювання приймає відповідне рішення, яке оформлюється в письмовому вигляді і відправляється ліцензіату. Рішення про анулювання набирає чинності через десять днів після його прийняття.
Ліцензіат несе правову відповідальність на порушення в сфері ліцензування ветеринарної практики. Наприклад, якщо суб'єкт займається цим видом діяльності без отримання ліцензії, він несе цивільну та адміністративну відповідальність.
Наша компанія допоможе вам оформити ветеринарну ліцензію в короткі терміни. Ви витратите мінімум часу і коштів, і зможете займатися улюбленою справою! З нами працювати вигідно і оперативно!