Юридична допомога для Вашого бізнесу

(044) 469 00 10,   (050) 440 40 64

Ми в соц. мережах: Юстком у Facebook Юстком у Google+ Юстком у Twitter

Адвокати Юсткому допоможуть Вам ефективно вирішити будь-які питання в галузі:

  • адміністративного права Вас викликають до Суду? Отримали повістку? - Ми допоможемо Вам правильно підготуватися до адміністративного правопорушення, та відстояти власні інтереси в Суді.
  • процесуального права Cудова система в Україні нажаль не є досконалою, тому необхідно вчасно звернутися до кваліфікованих спеціалістів щоб Ваш кримінальний, адміністративний, господарський або арбітражний процес в Суді відбувся якомога вигідніше для Вас.
  • кримінального права Якщо у Вас виникли проблеми з Кримінальним Законом України, Ви намагаєтесь уникнути беззаконня чи свавілля зі сторони міліції, незаконного арешту, правильно визначити виші дії, захистити та відстояти Ваші права Вам допоможуть наші висококваліфіковані Адвокати.
  • сімейного права Поради та консультації досвідчених юристів у вирішенні сімейних питань щодо, розлучення, аліментів, поділу майна, спадщини, батьківського права та інші загальні питання по сімейному праву допоможуть Вам знайти підтримку та добитися справедливості.
  • трудового права Вирішення питань, щодо прав та обов’язків працівників/роботодавців, допоможемо у справах що стосуються КЗОТ та інше.
  • корпоративного права Якщо у Вас виникли проблеми в бізнес-відносинах ми допоможемо у вирішенні питань по корпоративному праву, забезпечимо юридичний супровід договору та відповідальність за порушення обов’язків.
  • житлового права Все що стосується житла, починаючи від загальних запитань житлового права, куплі - продажу, управління житловим фондом, до отримання житла в спадщину, прописки та реєстрації. Консультація та поради від досвідчених спеціалістів.