Юридична допомога для Вашого бізнесу

(044) 469 00 10,   (050) 440 40 64

Ми в соц. мережах: Юстком у Facebook Юстком у Google+ Юстком у Twitter

Реєстрація відокремленого підрозділу ломбарду

Послуга надається для всіх регіонів України – ціна договірна

Підрозділ ломбарду потребує його окремої реєстрації для здійснення повноцінної діяльності суб’єктом господарювання, який має намір надавати певні послуги.

Компанія "Юстком" - Ваш надійний помічник в реєстрації підрозділу ломбарду. Ми гарантовано зареєструємо для Вас підрозділ ломбарду "під ключ". Допоможемо підготувати необхідні документи для реєстрації підрозділу ломбардуї. Наш девіз: швидко, якісно, надійно!

Зареєструвати підрозділ ломбарду – це внести структурний підрозділ ломбарду, який не має статусу юридичної особи та не може від свого імені набувати майнових та особистих немайнових прав до Державного реєстру фінансових установ. Підрозділ розташовується поза місцезнаходженням ломбарду, створюється у формі філії ломбарду або ломбардного відділення,та виконує всі або частину функцій ломбарду.

Реєстрація підрозділу ломбарду. Необхіді документи

Для того, щоб зареєструвати підрозділ ломбарду в Києві чи Києво-Святошинському районі, Вам необхідно надати такі документи:

 1. заяву про внесення інформації про відокремлені підрозділи юридичної особи;
 2. довідку про відповідність відокремленого підрозділу ломбарду встановленим до нього вимогам законодавства із зазначенням дати та номера документа про прийняття рішення щодо затвердження положення про відокремлений підрозділ ломбарду;
 3. реєстраційну картку з інформацією про відокремлений підрозділ юридичної особи в паперовій чи електронній формі;
 4. копію положення про відокремлений підрозділ ломбарду, який затверджується в установленому порядку, сторінки якого мають бути прошиті та пронумеровані;
 5. копію документа, який підтверджує право користування приміщенням для розміщення відокремленого підрозділу ломбарду за вказаною адресою;
 6. інформацію про наявність у відокремленого підрозділу ломбарду певного приміщення для зберігання заставленого майна та необхідних засобів безпеки;
 7. дані про наявність спеціального технічного обладнання, облікової системи, які використовуються у відокремленому підрозділі ломбарду. Вказані дані мають бути завірені підписом директора ломбарду та печаткою ломбарду.

Реєстрація підрозділу ломбарду. Вартість послуги та терміни:

Вартість наших послуг дог.мы працюємо без додаткових та прихованих платежів;

Термін виконання послуги складає: 14 днів.

До послуги входить:

 • Надання консультацій відносно реєстрації підрозділу ломбарду та вимог до документів.
 • Підготовка необхідних документів/відомостей;
 • Представництво інтересів замовника в органах державної влади на всіх етапах реєстрації підрозділу ломбарду;
 • Отримання та відправка документів клієнту.

При реєстрації підрозділу ломбарду присутність клієнта не обов''язкова. Ми все зробимо за Вас та допоможемо позбутися зайвого бюрократичного клопоту!

Реєстрація відділення ломбарду. Загальна інформація

Порядок реєстрації відділення ломбарду

Відокремлений підрозділ ломбарду обов’язково потрібно включити до Єдиного державного реєстру підприємств, установ та організацій. Для кожного відокремленого підрозділу ломбарду потрібно затвердити правила або положення, що мають відповідати вимогам законодавства.

Заяву про створення відокремленого підрозділу ломбарду та додані до неї документи, орган, який має право зареєструвати підрозділ ломбарду, приймає за відповідним описом. Якщо в наявності немає відповідного документа, то заява про реєстрацію відокремленого підрозділу ломбарду не приймається.

Уповноважений орган протягом 5 робочих днів з дати прийняття позитивного рішення вносить до Реєстру інформацію про відокремлений підрозділ ломбарду та надсилає ломбарду відповідне повідомлення.

У реєстрації відокремленого підрозділу ломбарду може бути відмовлено, якщо заяву підписано особою, яка не має достатніх повноважень, поданий неповний перелік документів, якщо в заяві чи доданих до неї документах подані неправдиві відомості.

Якщо виникають зміни в інформації про відокремлений підрозділ ломбарду, ломбард повинен протягом п’ятнадцяти днів подати ці зміни уповноваженому органу для їх реєстрації в Реєстрі.

Підрозділ ломбарду реєструється в Державному реєстрі фінансових установ

за умови подачі таких документів:

 • заяви про внесення інформації про відокремлені підрозділи юридичної особи;
 • реєстраційної картки з інформацією про відокремлений підрозділ юридичної особи в паперовій чи електронній формі;
 • довідки про відповідність відокремленого підрозділу ломбарду встановленим до нього вимогам законодавства із зазначенням дати та номера документа про прийняття рішення щодо затвердження положення про відокремлений підрозділ ломбарду;
 • опії положення про відокремлений підрозділ ломбарду, який затверджується в установленому порядку, сторінки якого мають бути прошиті та пронумеровані. Ця копія завіряється підписом директора ломбарду та печаткою ломбарду;
 • інформацію про наявність у відокремленого підрозділу ломбарду певного приміщення для зберігання заставленого майна та необхідних засобів безпеки;
 • копії документа, який підтверджує право користування приміщенням для розміщення відокремленого підрозділу ломбарду за вказаною адресою;
 • даних про наявність спеціального технічного обладнання, облікової системи, які використовуються у відокремленому підрозділі ломбарду. Вказані дані мають бути завірені підписом директора ломбарду та печаткою ломбарду.

Виключення з Реєстру відокремленого підрозділу ломбарду

Якщо відокремлений підрозділ ломбарду ліквідується, ломбард повинен подати до відповідного органу заяву про виключення відокремленого підрозділу ломбарду з Реєстру, а також копію документа, який засвідчує прийняте ломбардом рішення про ліквідацію свого відокремленого підрозділу. Це рішення повинно бути завірене підписом керівника та печаткою ломбарду.

Звертайтеся, співробітники компанії "Юстком" надійно зареєструють для Вас підрозділ ломбарду в короткі строки! Ми зробимо все, щоб надати послугу швидко та якісно!

З Повагою, команда юристів