Юридична допомога для Вашого бізнесу

(044) 469 00 10,   (050) 440 40 64

Ми в соц. мережах: Юстком у Facebook Юстком у Google+ Юстком у Twitter

Реєстрація відбитка іменника. Реєстрація державного пробірного клема

Всі регіони України – 2500 грн

Відбиток іменника, спеціальний знак, який засвідчує виготовлювача побутових та ювелірних виробів з дорогоцінних металів, потребує щорічної реєстрації в Державній пробірній службі України.

Відбиток іменника - спеціальний знак, який засвідчує виготовлювача ювелірних та побутових виробів із дорогоцінних металів.

Компанія "Юстком" - Ваш надійний помічник в реєстрації пробірного клейма. Ми гарантовано зареєструємо відбиток іменника "під ключ". Допоможемо підготувати необхідні документи для реєстрації відбитку іменника. Наш девіз: швидко, якісно, надійно!

Реєстрація державного пробірного клейма. Необхідні документи.

Суб’єкт господарювання, який виготовляє побутові та ювелірні вироби з дорогоцінних металів, для того, щоб зареєструвати відбиток іменника, подає до Державної пробірної служби України такий пакет документів:

  1. заяву встановленої форми;
  2. виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;
  3. реєстраційну картку (подається в двох примірниках);
  4. копію платіжного документа;
  5. акт виконаних робіт по щорічній реєстрації відбитку іменника;

Термін дії іменника складає один рік з обов’язковою щорічною перереєстрацією до 20 грудня.

Реєстрація відбитка іменника. Вартість послуги та терміни:

Вартість наших послуг складає 2500 грн. Ми працюємо без додаткових та прихованих платежів;

Термін виконання послуги складає:  4 дні.

До послуги реєстрації іменника входить:

  • Надання консультацій на теме реєстрація державного пробірного клейма.
  • Підготовка необхідних документів/відомостей;
  • Представництво інтересів замовника в органах державної влади на всіх етапах отримання ліцензії;
  • Отримання та відправка документів клієнту.

При реєстрації відбитку іменника присутність клієнта не обов'язкова. Ми все зробимо за Вас та допоможемо позбутися зайвого бюрократичного клопоту!

Реєстрація відбитка іменника: спеціальні вимоги

Відбиток іменника, який підлягає реєстрації, повинен бути чітким та рельєфним, з відтворенням всіх інформаційних знаків, а також форми іменника.

Іменник має форму прямокутника або прямокутника із загостреним кінцем, в якому умовно позначені десятиріччя випуску, рік виготовлення в десятиріччі, шифр інспекції пробірного нагляду та індивідуальний шифр виробника.

Якщо відбитки іменника наносяться кількома інструментами на латунній чи мідній пластині, що закріплюється на картоні, то кожен з цих інструментів обов’язково ідентифікується певною позначкою або номером. Кількість відбитків іменників повинна співпадати з кількістю інструментів. Тобто, якщо інструмент один, то і відбиток іменника на пластині реєстраційної картки повинен бути один.

Під час виготовлення, використання, зберігання та знищення іменники підлягають суворому обліку. Забороняється використання іменника, відбиток якого зареєстровано на поточний рік, у наступному календарному році.

Зареєстровані відбитки іменників дозволяється наносити тільки на ті вироби,які виготовлені даним суб’єктом господарювання.

Існує декілька способів нанесення відбитка іменника на основну частину виробу, зокрема, це може бути механічний спосіб, електроерозійний чи лазерний.

Якщо під час використання протягом року іменник зносився, він підлягає знищенню, яке виконує власник іменника, про що складається акт знищення. Перед тим як знищити іменника на латунну чи мідну пластину наноситься його відбиток. Ця пластина зберігається у виготовлювача. Іменники, термін використання яких закінчився, підлягають знищенню до 20 січня наступного року.

Якщо іменник знято з експлуатації у зв’язку зі значною деформацією, то виготовляється інший, який має аналогічні інформаційні знаки.

Порядок реєстрації відбитка іменника

Суб’єкт господарської діяльності для того, щоб зареєструвати відбиток іменника, подає до Державної пробірної служби України заяву встановленої форми та інші документи, які розглядалися вище за текстом.

В заяві на реєстрацію відбитка іменника зазначаються контактні дані суб’єкта господарювання (виготовлювача побутових та ювелірних виробів з дорогоцінних металів), зокрема, його код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, шифр іменника, який використовувався у минулому році.

Документи для реєстрації пробірного клейма  надсилаються суб’єктом господарювання поштою або надаються особисто в Державну пробіркову службу України. Реєстрація відбитків іменників здійснюється, якщо в наявності є всі оригіналів необхідних документів.

Державна пробірна служба України на підставі заяви суб’єкта господарювання та доданих до неї документів присвоює відбитку іменника спеціальний шифр, а також погоджує умовні знаки іменника та його форму.

Всі документи, які подає суб’єкт господарювання, формуються в спеціальну справу, яка підлягає ретельному зберіганю відповідальною особою.

Наступним етапом реєстрації відбитка іменника є оформлення зворотньої сторони реєстраційної картки.

Оформлення реєстраційних карток здійснюється суб’єктом господарювання у двох примірниках на твердому білому картоні за відповідним зразком. Відбитки іменника проставляються на латунній чи мідній пластині, що закріплюється на картоні. Закріплювальні нитки мають бути міцними та на зворотному боці реєстраційних карток повинні бути заклеєні папером білого кольору.

Датою реєстрації відбитка іменника вважають дату оформлення реєстраційної картки. Термін реєстрації відбитка іменника складає 15 днів з дня подання усіх необхідних документів.

Реєстраційна картка відбитка іменника одночасно є дозволом на використання іменника. Один примірник цієї картки повертається суб’єкту господарювання (виготовлювачу).

Термін дії іменника складає один рік з обов’язковою щорічною перереєстрацією до 20 грудня.

Виготовлювач ювелірних та побутових виробів із дорогоцінних металів зобов’язаний мати зареєстрований в установленому порядку іменник. Також іменник дає повне право суб’єкту господарювання пускати у вільний обіг виготовлені ним побутові чи ювелірні вироби з дорогоцінних металів.

Оплата за реєстрацію відбитка іменника.

Оплату за реєстрацію відбитків іменника здійснюється після підготовки всіх необхідних документів, а також після підтвердження в Державній пробірній службі України відсутності дебіторської або кредиторської заборгованості. У випадку здійснення оплати за реєстрацію іменника суб’єктом господарювання в платіжному документі зазначається назва цього суб’єкта, а не дані про особу, відповідає за реєстрацію відбитка іменника.

Ведення обліку зареєстрованих відбитків іменників.

Державна пробірна служба веде облік зареєстрованих відбитків іменників відповідно до реєстраційних карток.

До бази даних про зареєстровані відбитки іменників вносяться такі дані як найменування та місцезнаходження юридичної особи, шифр іменника, номер реєстраційної картки та дата реєстрації відбитка іменника.

Інформація про відбитки іменників, які зареєстровані на поточний рік кожного місяця надсилається до казенних підприємств пробірного контролю. Дана інформація є абсолютно конфіденційною.

Торгівля ювелірними та побутовими виробами з дорогоцінних металів здійснюється суб'єктами підприємницької діяльності на території України лише за наявності державного пробірного клейма, яке наноситься після відбитка іменника або без нього при імпорті ювелірних виробів.

Анулювання реєстрації відбитку іменника

Органи Державної пробірної служби проводять анулювання реєстрації відбиту іменника за заявою виготовлювача побутового чи ювелірного виробу з дорогоцінних металів в таких випадках як закінчення терміну дії ліцензії на виготовлення ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, якщо суб’єкт господарювання порушував чинне законодавство у сфері виготовлення та обігу дорогоцінних металів.

Рішення про анулювання реєстрації відбитка іменника оформляється наказом, який набуває чинності з моменту доведення його до відома суб’єкта господарювання.

Звертайтеся, співробітники компанії "Юстком" надійно зареєструють для Вас відбиток іменника, який засвідчує виготовлювача побутових та ювелірних виробів з дорогоцінних металів, в короткі строки! Ми зробимо все, щоб надати послугу швидко та якісно!

З Повагою, команда юристів