Юридична допомога для Вашого бізнесу

(044) 469 00 10,   (050) 440 40 64

Ми в соц. мережах: Юстком у Facebook Юстком у Google+ Юстком у Twitter

Виписка з єдиного державного реєстру. Отримання виписки з ЄДР

Виписка з єдиного державного реєстру. Отримання виписки з ЄДР

Компанія "Юстком" - Ваш надійний помічник з отримання виписки з ЄДР. Ми швидко та гарантовано отримаємо її для Вас "під ключ". Допоможемо підготувати необхідні документи. Звертайтеся! Наш девіз: швидко, якісно, надійно!

Відповідно до внесених у 2011 році змін у законодавстві, замість свідоцтва про державну реєстрацію юридичним особам та фізичним особам-підприємцям видається виписка з державного реєстру.

Виписка з єдиного державного реєстру - це документ, який містить відомості про юридичну особу або фізичну особу - підприємця, яка подала запит про її видачу, та використовується для їх ідентифікації під час провадження господарської діяльності та відкриття рахунку в банку.

Єдиний державний реєстр – автоматизована система збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, яка складається з системи центрального рівня та автоматизованих робочих місць державних реєстраторів (АРМ), встановлених у 679 органах державної реєстрації.

Тільки Київ та Києво-Святошинський район - 200 грн.

Документи, необхідні для отримання виписки з ЄДР

 1. Заява;

 2. Довіреність.

Вартість послуг отримання виписки з ЄДР: 200 грн. у вартість включені всі офіційні платежі.

Час отримання від 2год.

Послуга надається для Києва та Києво-Святошинського району.

Відомості, що заносяться до ЄДР щодо запитів на надання виписки

До Єдиного державного реєстру щодо запитів про надання відомостей з Єдиного державного реєстру державним реєстратором вноситься така необхідна інформація:

 • дата та номер запиту, на підставі якого надаються відомості з Єдиного державного реєстру;
 • повне найменування юридичної особи, на запит якої надаються відомості з Єдиного державного реєстру;
 • прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи, на запит якої надаються відомості з Єдиного державного реєстру;
 • спосіб надходження запиту про надання відомостей з Єдиного державного реєстру (особисто, поштовим відправленням);
 • дані про те, що відомості надаються представнику юридичної особи або фізичної особи - підприємця;
 • дані про те, що відомості надаються на запит органу державної влади;
 • назва документа, що підтверджує внесення плати за отримання відомостей з Єдиного державного реєстру.

Виписка не надається фізичній особі, якщо в Єдиному державному реєстрі відсутні відомості про фізичну особу-підприємця.

Виписка з єдиного державного реєстру: порядок оформлення

Державний реєстратор протягом двох робочих днів з дати отримання ним запиту про надання виписки надає (надсилає) виписку або направляє письмове повідомлення про відмову у наданні відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

Державний реєстратор відмовляє у наданні виписки з ЄДР, в таких випадках:

 • у Єдиному державному реєстрі є запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням;
 • у Єдиному державному реєстрі є запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу;
 • запит подано особою, яка не підтвердила необхідні повноваження.

Виписка з ЄДР підписується державним реєстратором і засвідчується його печаткою.

Термін видачі (або надсилання поштою, якщо відповідна відмітка проставлена у запиті на отримання) – протягом двох робочих днів. Виписка видається будь-яким державним реєстратором, незалежно від місця реєстрації юридичної особи, відокремленого підрозділу юридичної особи, або підприємця, але лише на них самих.

Виписка з державного реєстру є чинною протягом тридцяти календарних днів з дати її видачі. Якщо до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців протягом цього строку були внесені зміни щодо відомостей, які зазначені у виписці, вона втрачає чинність.

Юридична особа повинна підтвердити про себе відомості, що передбачено п.11 статті 19 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців". Відповідно до даної статті, юридична особа зобов'язана підтверджувати відомості про себе у державного реєстратора (за місцезнаходженням реєстраційної справи цієї юридичної особи). Дані дії повинні бути проведені не пізніше ніж через рік після державної реєстрації юридичної особи та кожний наступний рік існування.

У разі відсутності підтвердження відомостей, державний реєстратор надсилає юридичній особі або фізичній особі - підприємцю письмову вимогу про підтвердження відомостей. У випадку, якщо дані відомості так і не будуть підтверджені, державний реєстратор вносить інформацію до Єдиного державного реєстру про те, що відсутнє підтвердження відомостей про юридичну особу або фізичну особу-підприємця.

Плата за надання виписки з ЄДР

Плата за видачу виписки з Єдиного державного реєстру включає в себе плату за опрацювання критеріїв пошуку за запитом та плату за формування витягу, тому разом із запитом про видачу виписки із Єдиного державного реєстру подається копія платіжного доручення з відміткою банку про сплату коштів за опрацювання критеріїв пошуку за запитом.

Не справляється плата за одержання виписки з Єдиного державного реєстру під час здійснення таких дій:

 • проведення державної реєстрації юридичної особи;
 • проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця;
 • внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, але не пов'язані із змінами, що вносяться до установчих документів юридичної особи;
 • змін до установчих документів юридичної особи;
 • змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі;
 • припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за судовим рішенням щодо визнання фізичної особи - підприємця банкрутом;
 • внесення до Єдиного державного реєстру судового рішення про відміну державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця.

Звертайтеся, ми отримаємо для Вас такий документ як виписка з єдиного державного реєстра в стислі терміни!

Отримати виписку з єдиного державного реєстру ми можемо для всіх населених пунктів в межах Києва та Києво-Святошинського району