Юридична допомога для Вашого бізнесу

(044) 469 00 10,   (050) 440 40 64

Ми в соц. мережах: Юстком у Facebook Юстком у Google+ Юстком у Twitter

Ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами. Ліцензія на тютюн.

ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами

Торгівля тютюновими виробами дозволена лише за наявності відповідної ліцензії.

З нашою допомогою ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами буде отримана Вами в короткі терміни та процедура її оформлення не завдасть Вам зайвого клопоту

Послуга надається на території Києва та Київської області - 800 грн.

Ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами: необхідні документи

 • Заява, встановленого зразка заповнюємо ми
 • копія свідоцтва про державну реєстрацію/або виписки з ЄДР;
 • копія договору аренди/або копія документа підтверджуючого право власності;надається клієнтом
 • Оригінал платіжного доручення про оплату офіційного платежу
 • ксерокопії паспорту фізичної особи-підприємця (для ФО-П);
 • довіреності на нашого співробітника від фізичних осіб-підприємців або юридичних осіб для подачі документів та отримання ліцензії на тютюнові вироби.
 • Вартість наших послуг за оформлення ліцензії на тютюнові вироби: 800 грн
 • Офіційна плата за ліцензію на тютюнові вироби для міст становить 2000 грн/рік (Для сіл і селищ — 250 грн/рік). Можна здійснювати оплату поквартально частинами по 500 грн./квартал.
 • Ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами видається терміном на один рік через 10 днів після подачі всіх необхідних документів.

Роздрібна торгівля тютюновими виробами: загальна інформація

Згідно чинного законодавства, роздрібна торгівля тютюновими виробами - це діяльність з продажу тютюнових виробів безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків.

До тютюнових виробів належать:

 • сигарети з фільтром або без фільтру, цигарки, сигарети, а також люльковий, нюхальний, смоктальний, жувальний тютюн, махорка та інші вироби з тютюну чи його замінників для куріння, нюхання, смоктання чи жування;
 • замінники тютюну - засоби, які за своєю дією на здоров'я людини відповідають тютюну, але не містять його; інгредієнти тютюнових виробів - будь-які речовини, за винятком тютюну, що використовуються для виробництва тютюнових виробів.

Продаж тютюнових виробів допускається за наявності ліцензії. Отримання ліцензії на даний вид торгівлі передбачено чинним законодавством «України», а саме Законом України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» від 01.06.2000р. Якщо суб’єкт господарювання здійснює роздрібну торгівлю тютюновими виробами без отримання дозвільного документу, він зобов’язаний сплатити штраф.

Відповідно до Закону України “Про державне регулювання виробництва i торгiвлi спиртом етиловим, коньячним i плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами” лiцензiю на роздрiбну торгiвлю тютюновими виробами, за яку не внесено чергової щоквартальної плати, вважають недiйсною. Для отримання ліцензії суб’єкт господарювання повинен звернутися до Державної податкової адміністрації області.

Заява про видачу ліцензії та додані до неї документи подаються уповноваженою особою заявника або надсилаються рекомендованим листом. Якщо заява про видачу ліцензії та додані до неї документи подаються особисто заявником, то вони приймаються за описом, копія якого видається заявнику з відміткою про дату прийняття заяви та документів і підписом особи, яка їх прийняла. Всi документи необхідно подавати підшитими до однієї справи.

Продаж тютюнових виробів: основні вимоги до суб’єктів господарювання

До суб'єктів господарювання, метою яких є продаж тютюнових виробів, законодавство висуває ряд вимог, яких вони повинні дотримуватися, щоб ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами була ними отримана. Зокрема, роздрібна торгівля тютюновими виробами повинна провадитися за місцем фактичного розташування суб’єкта господарювання.

При роздрібній торгівлі приміщення має бути оснащене електронними контрольно-касовими апаратами (незалежно від їх кількості) або де є товарно-касові книги (незалежно від їх кількості), де фіксується виручка від реалізації тютюнових виробів незалежно від того, чи оформляється через них продаж інших товарів.

Забороняється здійснювати роздрібну торгівлю тютюновими виробами з рук і в приміщеннях, які не пристосовані для цього, на території дошкільних, учбових і лікувальних закладів і прилеглих територіях, гуртожитках, місцях проведення спортивних змагань, та в інших місцях, встановлених селищними, сільськими, міськими радами.

Правила торгівлі тютюновими виробами. Ліцензія на тютюнові вироби

Відповідно до законодавства України існують певні правила торгівлі тютюновими виробами. Зокрема, ввезення, зберігання та реалізація на території України тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного збору встановленого зразка, забороняється.

Встановлена виробником або імпортером максимальна роздрібна ціна на тютюнові вироби повинна бути зазначена на пачці, коробці або сувенірній коробці тютюнових виробів разом з датою їх виготовлення.

Перед продажем тютюнових виробів продавцем обов'язково перевіряється їх якість за зовнішнім виглядом упаковки (забруднення, розриви та розклеювання коробок, пачок і пакетів, перекіс розривної стрічки тощо).

Суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють роздрібну торгівлю тютюновими виробами, забороняється приймати для продажу тютюнові вироби від юридичних і фізичних осіб, в яких відсутня ліцензія на тютюнові вироби (на виробництво або на право імпорту, чи оптової торгівлі тютюновими виробами).

На етикетках тютюнових виробів може бути подано додаткову інформацію щодо характеристики продукту. Заборонено надавати інформацію, яка може вводити в оману або створювати неправильне враження щодо характеристик тютюнових виробів, їх впливу на здоров’я, уключаючи будь-який термін, напис, торговельну марку, зображення, символічний або будь-який інший знак, що прямо чи опосередковано створює помилкове враження про те, що визначений тютюновий виріб є менш шкідливим, ніж інші тютюнові вироби, у тому числі включати такі терміни, як "із низьким вмістом смол", "легкі", "суперлегкі", "ультра легкі" та їх аналоги іншими мовами.


Фахівці компанії «Юстком» із задоволенням допоможуть Вам, щоб ліцензія на тютюнові вироби була отримана в найкоротші терміни та доставлена Вам будь-яким зручним способом.
Ми маємо великий практичний досвід в отриманні дозвільного документу на роздрібну торгівлю тютюновими виробами, тому гарантуємо Вам задоволення від результату.

 

Отримати ліцензію на тютюнові вироби ми можемо для всіх населених пунктів в межах Київській області:

Березань, Бабинці, Баришівка, Біла Церква, Богуслав, Бориспіль, Борова, Бородянка, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Велика Димерка, Вишгород, Вишневе, Володарка, Ворзель, Глеваха, Гостомель, Гребінки, Димер, Дослідницьке, Згурівка, Іванків, Ірпінь, Кагарлик, Калинівка (Броварський район), Калинівка (Васильківський район), Калита, Клавдієво-Тарасове, Кодра, Кожанка, Козин, Коцюбинське, Красятичі, Макарів, Миронівка, Немішаєве, Обухів, Переяслав-Хмельницький, Пісківка, Ржищів, Рокитне, Сквира, Славутич, Ставище, Тараща, Терезине, Тетіїв, Узин, Українка, Фастів, Чабани, Яготин
Усі інші населені пункти Київської області.