- Виникли запитання щодо реєстрації?
- Не бажаєте марнувати свій час на черги та спілкування з органами державної влади?
Ви звернулись за вірною адресою!
Юридична компанія "Юстком" надає послуги з реєстрації фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб різних організаційно-правових форм на території Києва та Київської області.
Реєстрація підприємств відбувається з мінімальним втручанням клієнта, "під ключ".
- реєстрація ТОВ | 1500 грн | |
- реєстрація ФОП | 1000 грн | |
- реєстрація товариства з додатковою відповідальністю | 2000 грн | |
- реєстрація повного товариства | 2000 грн |
Повний перелік видів юридичних осіб, доступних для реєстрації нашою компанією наведено нижче на цій сторінці.
Якщо Вам необхідна ліквідація підприємства, внесення змін до статутних документів, зміна керівника підприємства або засновників, отримання довідок, виписок, — усі ці та інші послуги знаходяться в розділі "КОРПОРАТИВНІ ПРАВОВІДНОСИНИ"
Юридична особа (підприємство) – це організація, яка має відособлене майно, може від свого імені здобувати майнові та особисті немайнові права та мати обов'язки, бути позивачем і відповідачем у суді, арбітражному суді або в третейському суді.
Засновник чи уповноважена ним особа для здійснення такої дії як реєстрація підприємницької діяльності, повинен особисто подати державному реєстратору чи надіслати поштою (листом з описом вкладення) заповнену реєстраційну картку, примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) рішення засновників, документ, що засвідчує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації юридичної особи, два примірники установчих документів.
Державному реєстратору забороняється вимагати додаткові документи для проведення такої процедури як реєстрація юридичної особи, якщо вони не передбачені законом.
Всі документи, які подані для проведення державної реєстрації підприємства, приймаються уповноваженим органом за описом, копія якого в день надходження документів видається (надсилається поштовим відправленням) засновнику або уповноваженій ним особі з відміткою, яка містить дату надходження документів.
До установчих документів підприємства належить
Статут підприємства – це офіційно зареєстрований документ, який визначає форму власності підприємства, сферу його діяльності, спосіб управління та контролю, порядок утворення майна та розподілу прибутку, порядок реорганізації та інші положення, які регламентують діяльність юридичної особи.
Статут підприємства, як правило, містить дані про найменування та місцезнаходження фірми, майно та юридичний статус підприємства, предмет, цілі та напрями діяльності фірми, прибуток підприємства та його розподіл, виробничо-господарську діяльність, органи управління, організація та оплата праці та ін.
Дані розділи повинні міститися в статутах усіх видів підприємств, незалежно від їх організаційно-правових форм та форм власності. Статут затверджується власниками підприємства.
Стадією, яка передує державній реєстрації юридичної особи, є прийняття рішення про її заснування. Ця стадія передбачає, що засновники майбутньої юридичної особи вирішують питання про такі ключові моменти як найменування та місцезнаходження підприємства, розмір статутного капіталу, вирішують питання про органи управління підприємством, про керівника.
Потім відбувається сама процедура державної реєстрації підприємства. Реєстрація підприємств передбачає, що в першу чергу державний реєстратор зобов'язаний перевірити документи, які подані для державної реєстрації юридичної особи, на відсутність підстав для відмови у проведенні державної реєстрації юридичної особи, які передбачені законом.
Державний реєстратор відмовляє у проведенні державної реєстрації підприємства, якщо установчі документи складені з порушенням чинного законодавства, відомості, які вказані в реєстраційній картці, не відповідають тій інформації, яка зазначена в документах, що подані для проведення державної реєстрації підприємства, порушений сам порядок створення юридичної особи, зокрема, в Єдиному державному реєстрі є найменування, яке тотожне найменуванню юридичної особи, яка має намір зареєструватися, невідповідність найменування юридичної особи вимогам закону щодо найменування окремих видів юридичних осіб (банк, кредитна спілка, недержавний пенсійний фонд) тощо.
Якщо немає підстав для відмови у проведенні державної реєстрації юридичної особи, державний реєстратор зобов’язаний внести до реєстраційної картки ідентифікаційний код відповідно до вимог Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України та внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації юридичної особи на підставі відомостей цієї реєстраційної картки.
Реєстрація СПД не повинна перевищувати трьох робочих днів. Цей строк обліковується з дати надходження державному реєстратору документів для проведення державної реєстрації юридичної особи.
Порядок реєстрації підприємств передбачає після реєстраційні процедури, до яких належать реєстрація у Державній податковій службі, реєстрація в органах статистики, отримання довідки з ЄДРПО, реєстрація платником єдиного соціального внеску, виготовлення печатки.
Підставою для взяття юридичної особи на облік в органі державної податкової служби є надходження до цього органу відомостей з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи.
Взяття на облік платника податків відбувається не пізніше наступного робочого дня з дня отримання відомостей з реєстраційної картки, які надає державний реєстратор, чи заяви від платника податків.
Для взяття на облік в податковій службі юридична особа подає до органу державної податкової служби заяву за ф. № 1-ОПП, копію свідоцтва про державну реєстрацію, копію документа, що підтверджує присвоєння коду за ЄДРПОУ.
Взяття на облік юридичних осіб, як платників єдиного соціального внеску, здійснюється управліннями Пенсійного фонду України в районах, містах і районах у містах за місцезнаходженням юридичної особи на підставі відомостей з реєстраційної картки, які надаються державним реєстратором не пізніше наступного робочого дня з дня отримання зазначених відомостей органами Пенсійного фонду.
За наявності певних обставин, до установчих документів підприємства необхідно внести певні зміни. Для того, щоб державний реєстратор вніс зміни, потрібно подати заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації змін до установчих документів підприємства, два примірники змін до установчих документів юридичної особи у вигляді окремих додатків або два примірники установчих документів у новій редакції, оригінали установчих документів юридичної особи з відміткою про їх державну реєстрацію з усіма змінами, чинними на дату подачі документів, документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення даної реєстраційної дії. Проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи здійснюється за процедурами,передбаченими і для реєстрації юридичної особи, які розглядалися вище.
Реєстрації потребує зміна засновників підприємства, а також директора. Для того, щоб зареєструвати вказані зміни потрібно подати статут, інформацію, яка стосується нових засновників, заяву про вихід із засновників, документ на особу, яка буде підписувати статут (довіреність та протокол); копію паспорта та ідентифікаційного номера нового і старого директора.
Зміна може стосуватися і назви підприємства, а це тягне за собою зміну всіх документів, а також печатки підприємства.
Для того, щоб зареєструвати нову назву підприємства, потрібно надати державному реєстратору виписку з Єдиного державного реєстру, статут та зміни до нього (якщо є), довідку статистики, нову назву, довідку 4ОПП, печатку.
Компанія "Юстком" - Ваш надійний помічник в реєстрації підприємства будь-якої організаційно-правової форми. Ми зробимо все, щоб Ви позбулися зайвого клопоту та думали лише про отримання прибутку Вашого підприємства, а все інше ми візьмемо на себе. Звертайтеся, ми допоможемо зареєструвати СПД.
З повагою, Колектив юристів.