Ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями. Ліцензія на алкоголь
Маєте бізнес у сфері громадського харчування чи торгівельній сфері, частиною якої є роздрібна торгівля алкогольними напоями?
- Ця діяльність провадиться за наявності відповідної ліцензії.
Юридична компанія "Юстком" домоможе Вам в отриманні, переоформленні, та у вирішенні інших питань щодо ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.
Співпраця з нами гарантує Вам швидке отримання ліцензії на алкоголь, контроль термінів чергової сплати за ліцензію (у випадку, якщо плата за ліцензію вноситься щоквартально), та вчасне переоформлення старої ліцензії на нову,оскільки ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями видається лише на 1 рік
Послуга надається на території Києва та Київської області - 1500 грн.
Ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями: Необхідні документи
Ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями надається суб’єкту господарювання за наявності таких документів:
- Копія свідотства про державну реєстрацію, або виписки з Єдиного державного реєстру
- Копія договору оренди, або документів що підтверджують право власності приміщення
- Довідка з податкової на касовий апарат
- Оригінал платіжного доручення про оплату офіційного платежу
- Копія паспорта для ФОП
- Доручення
Звертаємо Вашу увагу! Торгова площа приміщення де буде реалізовуватись алкогольна продукція має бути не менше 20 кв.м.
Ліцензія на алкогольні напої: Інформація з питань отримання ліцензії на алкоголь
- Вартість послуги з отримання ліцензії на алкоголь для Києва та Київської області: 1500 грн.
- Офіційна плата за ліцензію становить 8000 грн/рік, можлива щоквартальна сплата, по 2000 грн/квартал. Для сіл і селищ - 500 грн/рік.
- Ліцензія на алкогольні напої (роздрібна торгівля) видається на 1 рік
- Реквізити рахунків для сплати ліцензії на торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, ми надаємо за зверненням.
- Строки на отримання 10 днів
- Орган ліцензування: ДПС
Ліцензія на алкогольні напої може бути отримана нами для всіх населених пунктів в межах Київській області:
Березань, Бабинці, Баришівка, Біла Церква, Богуслав, Бориспіль, Борова, Бородянка, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Велика Димерка, Вишгород, Вишневе, Володарка, Ворзель, Глеваха, Гостомель, Гребінки, Димер, Дослідницьке, Згурівка, Іванків, Ірпінь, Кагарлик, Калинівка (Броварський район), Калинівка (Васильківський район), Калита, Клавдієво-Тарасове, Кодра, Кожанка, Козин, Коцюбинське, Красятичі, Макарів, Миронівка, Немішаєве, Обухів, Переяслав-Хмельницький, Пісківка, Ржищів, Рокитне, Сквира, Славутич, Ставище, Тараща, Терезине, Тетіїв, Узин, Українка, Фастів, Чабани, Яготин
Усі інші населені пункти Київської області.
Роздрібна торгівля алкогольними напоями. Правила торгівлі алкогольними напоями
До алкогольних напоїв відносять продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 1,2 відсотка об'ємних одиниць, які відносяться до товарних груп Гармонізованої системи опису і кодування товарів під кодами 22 04, 22 05, 22 06, 22 08.
Роздрібна торгівля алкогольними напоями - діяльність з продажу алкогольних напоїв безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших підприємствах громадського харчування.
Місце торгівлі алкогольними напоями - місце реалізації алкогольних напоїв, у тому числі на розлив, в одному торговому приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного розташування з торговельною площею не менше 20 кв. м, яке обладнане електронними контрольно - касовими апаратами (незалежно від їх кількості) або де є товарно - касові книги, в яких фіксується виручка від продажу алкогольних напоїв незалежно від того, чи оформляється через них продаж інших товарів.
Для того, щоб здійснювати роздрібну торгівлю алкогольними напоями, необхідна ліцензія на алкогольні напої.
Правила торгівлі алкогольними напоями затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 30 липня 1996 р. N 854 та передбачають основні вимоги до суб’єктів господарювання під час торгівлі алкогольними напоями.
Відповідно до вищезгаданих правил, суб'єкт господарювання зобов'язаний забезпечити стан приміщень для роздрібної торгівлі алкогольними напоями згідно із санітарно-технічними, санітарно-гігієнічними, технологічними, протипожежними та іншими нормами.
Суб'єкту господарської діяльності, який здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями, забороняється приймати для продажу та зберігання алкогольні напої від юридичних і фізичних осіб, які не мають ліцензії на виробництво або на право імпорту чи оптової торгівлі алкогольними напоями.
Роздрібна торгівля алкогольними напоями забороняється:
- у приміщеннях та на території дошкільних, навчальних закладів і закладів охорони здоров'я;
- у приміщеннях спеціалізованих торговельних підприємств, які здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами, а також у відповідних відділах (секціях) універсальних торговельних підприємств;
- у місцях проведення спортивних змагань;
- в інших місцях, визначених органами місцевого самоврядування;
- з торговельних автоматів;
- з рук та у невизначених для цього місцях.
Ліцензія на алкоголь: Переоформлення, видача дублікату, анулювання
У разі виникнення причин для переоформлення ліцензії суб’єкт господарювання зобов'язаний подати органу ліцензування заяву про переоформлення ліцензії разом з ліцензією, що підлягає переоформленню, та відповідними документами або їх нотаріально засвідченими копіями, які підтверджують зазначені зміни.
Дублікат ліцензії видається у таких випадках:
- Ліцензія на алкоголь втрачена;
- Бланк ліцензії пошкоджено.
Якщо ліцензія на продаж алкоголю була втрачена, ліцензіат зобов’язаний звернутися до органу ліцензування із заявою про видачу дубліката ліцензії, до якої додається документ, що засвідчує внесення плати за видачу дубліката ліцензії.
Якщо бланк ліцензії непридатний для користування внаслідок пошкодження, ліцензіат подає відповідному органу ліцензування: заяву про видачу дубліката ліцензії (завантажити); непридатну для користування ліцензію; документ, що підтверджує внесення плати за видачу дубліката ліцензії.
Строк дії дубліката ліцензії не може перевищувати строку дії, яка зазначена у втраченій або пошкодженій ліцензії
У разі видачі дубліката ліцензії на продаж алкоголю замість втраченої або пошкодженої орган ліцензування приймає рішення про визнання недійсним бланку ліцензії, що була втрачена або пошкоджена.
За видачу дубліката ліцензії замість втраченої або пошкодженої ліцензії справляється плата у розмірі 780 грн. Плата за видачу дубліката ліцензії зараховується до бюджету згідно з чинним законодавством.
Підставами для анулювання ліцензії є:
- заява суб'єкта господарювання;
- рішення про скасування державної реєстрації суб'єкта господарювання;
- несплата чергового платежу за ліцензію протягом 30 календарних днів від моменту призупинення ліцензії;
- рішення суду про встановлення факту незаконного використання суб'єктом господарювання марок акцизного збору (стосовно імпортерів);
- рішення суду про встановлення факту торгівлі суб'єктом господарювання алкогольними напоями або тютюновими виробами без марок акцизного збору;
- рішення суду про встановлення факту переміщення суб'єктом господарювання алкогольних напоїв або тютюнових виробів поза митним контролем;
- порушення вимог статті 153 цього Закону щодо продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років або у не визначених для цього місцях.
Ліцензія на продаж алкоголю анулюється та вважається недійсною з моменту одержання суб'єктом господарювання письмового розпорядження про її анулювання.
Фахівці компанії «Юстком» допоможуть Вам отримати ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та проконсультують з усіх питань щодо неї. Звертайтеся, ми з радістю отримаємо для Вас ліцензію на продаж алкоголю!